The best deceptions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CONSEJO: La barra debe tener un ancho de 200px SIN espacio entre widgets ni columnas (valor 0)

----------------------- AMBIENTACIÓN ---------------

Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.

----------------------- ADMINISTRACIÓN -------------

Nombre Apellido
Nombre Apellido
Nombre Apellido

----------------------- NOVEDADES ---------------

00 . 00 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
00 . 00Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
00 . 00 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
00 . 00 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

----------------------- AFILIADOS ---------------


----------------------- CRÉDITOS ---------------

Skin hecho por Hardrock de Captain Knows Best. Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.

Melody Evalis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Melody Evalis Empty Melody Evalis

Témanyitás  Melody Evalis Szer. Szept. 18 2013, 23:06


Melody Evalis Mackenzie_foy_edit_by_nessie_mackenzie-d4o4c2i_www.kepfeltoltes.hu_

© credit
« Melody Evalis »
  
❝  A friend who dies, it's something of you who dies.
 ❞


    Születési hely és idő. ✎ 2003.03.18., New York Kor. ✎ 10. Foglalkozás. ✎ tanulok. Szexuális orientáció ✎  hetero. Szociális állapot ✎ középosztály. Csoport. ✎ Spawn of Hades.



Spoiler:


→ YESTERDAY I DIED, TOMORROW'S BLEEDING


Igen anyu itt vagyok. Itt, ni, a pocakodban. Én leszek a te drága, egyetlen kislányod, akiről most még nem is tudsz, de Ő igen. Bizony. Nem csak a halált látja hanem az életet is amit ad és nekem Ő adott. Vicces nem, hogy a halálból milyen könnyen lehet élet, elég pár pohár bor , egy kis fekete koktélruha és egy nem teljesen higénikus mosdó, ahol az a bizony gólya anyu pocakjába tett és Ő egyből tudta.
Szerettelek titeket, hiszen ti is szerettetek engem, egészen addig a napig, amíg Ő el nem ment és mi ketten maradtunk. Miért mentél el apu?
Féltünk, ó de mennyire féltünk, amikor már születésre készen voltunk, én féltem, hogy Te már nem nézel rám és anyu félt, hogy mi lesz velünk. A nagymamám rajongott értem. Régóta várt egy unokára és anyukám megadta neki ezt az örömöt. Elkényesztetett végtelen szeretetével és sokszor bánt úgy velem, mintha a gyermeke lennék, de sosem voltam az, Apu. Soha.
Különccé váltam, nem álltam be a sorba, egyedül akartam lenni, nem akartam közéjük vegyülni, azok közé akik sosem lesznek különlegesek, akik nem látnak dolgokat. Én láttam. Sokszor, sokmindent egészen kiskorom óta. Láttam alakokat, akik nem jártak, nem beszéltek, csak keresték a helyüket az emberek között. Nem féltem tőlük, nem tudtak bántani, de átjárót nyithattam nekik, egy tökéletesebb világba , ahol békére lelhettek apám folyójának mélyén.
Mikor tudtam meg, hogy te vagy az én Apám? Sokkal korábban, mint ahogyan azt anyu el akata nekem mondani. Nem akarta , hogy tudjak rólad és keresselek, mennyire félt ettől. Az általános iskolában kiutáltak a többiek, kiutáltak mert én más voltam. Olyan dolgokat tudtam amiket nem lett volna szabad, amiket nem akartak , hogy tudjak. Flúgosnak hívtak és elkezdtek tőlem félni, akkor még nem is tudták, hogy mennyire jogosan tették. 7 voltam amikor találtam egy kutyát az utcán. Egy beagle volt, 4 éves. Nem is biztos, hogy én találtam őt, sokkal inkább csak örökbefogadtuk egymást egy néma esküvel és hazavittem.
Minden áldott nap elkísért engem az iskolába. Lefeküdt a kapuba és nem mozdult, amíg ki nem jöttem. Nem tudtam, hogy bántják majd őt. Ha tudtam volna , akkor sosem engedtem volna , hogy velemjöjjön , Apu.
Egy esős csütörtökön rosszat mondtam egy fiúnak. Illetve szerinte volt rossz. Az anyukája üzent neki onnan, ahol már a Te uralmad alatt áll és megütött én pedig sírtam. Amikor megbüntették miattam elkezdtem félni tőle. Tudta, hogy ő a kapuban vár rám. Mire kiértem már nem volt életben. Agyonverte egy kővel , Apu.. és a két kezével.
Akkor kellett megtanulnom, hogy nekem nincsen más a világon csak én és a családom. Hosszú órákon át sírtam, mellette ültem a sárban, Apu. Szerettem őt, ezért nem adhattam neked a lelkét, nélküle nem lett volna támaszom. Visszahoztam örök álmából, felébresztettem. A sebeit otthon varrtam be , hogy ne nézzen ki annyira.... halottnak. A fülét rosszul tettem vissza, a mai napig sokszor esik le, de nekem így is tetszik.
Büszke lehetsz rám, Apu bosszút álltam érte és mivel megfosztottalak egy lélektől, küldtem neked egy másikat. Nem kínoztam őt , pedig megtehettem volna. Elég lett volna hozzá a tekintetem. Hozzá se kellett volna érnem. Miért nem tettem? Mert Ő sem kínozta a kutyámat , csak megölte, így én is fogtam egy követ és iskola után addig ütöttem vele a fejét, amíg mozgott.
Anyu megijedt tőlem. Megijedt attól, amire képes vagyok és elküldött. Nagyon messzire küldött, Apu. Olyanok közé akik nagyobbak nálam és hozzám hasonlóak. Nekem nem maradt más csak Aita, a kutyám , őt magammal vihettem. Oda rajta kívül senki nem jöhetett velem, még anya sem. Eleinte féltem ott, mert mindenki idősebb volt, de rájöttem, hogy sokuknál erősebb vagyok már most, így nem féltem tovább, Apu.
Szeretnélek látni, legalább rövidke életem során egyszer.

Vissza az elejére Go down

Melody Evalis Empty Re: Melody Evalis

Témanyitás  Admin Szomb. Szept. 21 2013, 12:02

elfogadva !
Jaj, igazán aranyos előtörténetet írtál. Helyes, hogy annyira kötődtél a kutyádhoz, hogy egy kis Frankeinsteint hoztál létre belőle.
Egy újabb egyéniséggel bővült a létszámunk! ^^ Gratulálok!

Üdv nálunk és jó játékot! Very Happy

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.