The best deceptions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CONSEJO: La barra debe tener un ancho de 200px SIN espacio entre widgets ni columnas (valor 0)

----------------------- AMBIENTACIÓN ---------------

Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.

----------------------- ADMINISTRACIÓN -------------

Nombre Apellido
Nombre Apellido
Nombre Apellido

----------------------- NOVEDADES ---------------

00 . 00 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
00 . 00Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
00 . 00 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
00 . 00 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

----------------------- AFILIADOS ---------------


----------------------- CRÉDITOS ---------------

Skin hecho por Hardrock de Captain Knows Best. Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.

Apollo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Apollo Empty Apollo

Témanyitás  Apollo Pént. Okt. 04 2013, 13:23


Apollo Us5sPFb
© credit
« APOLLO »
 
A jókedv olyan, mint egy villámlás, amely egy tündöklő pillanatra áttör a felhők sötét takaróján; a vidámság napfényt lop a lélekbe, és azt állandó, véget nem érő nyugalommal tölti meg.
 

    Születési hely és idő. Délosz szigete Kor. Sosem elég Foglalkozás. A nap és a zene istene. Animátor rossz napjaimon. Szexuális orientáció   Csúnya kérdés. Szociális állapot Napsütéses. Csoport. God.
 
Spoiler:


    - Ugye most csak viccelsz és nem gondolod ezt komolyan Lysander? – ez én voltam, mármint Lysander. Igen, ennél viccesebb nevet nem tudtam kitalálni. Lysander Collins. Nem valami tucat név, de azért van egy pár Collins a világon, nem igaz? Hát persze! Csak azt ne mondd, hogy te is Collins vagy, mert akkor itt és most eltemetem magam s, várhatod a Nap felkeltét esetleg a zene csodálatos megzendülését! Oké. Lenyugodtam, nem kell félned. Ilyesmit soha az életbe nem tennék meg. Még akkor sem ha kényszerítenének rá. Tudom, tapasztalatból beszélek.
    - Csak azt kértem fesd ki a szobámat. Mi olyan nehéz görög isteneket firkálni a falra? Én hiszek benned és tudom azt is milyen jó festő vagy. – kedvesen rámosolyogtam Alice-re és vártam, hogy neki kezdjen. De nem, ő még mindig hitetlenkedve állt és nézett. Furcsa, hogy egy nővel festetem ki a szobámat ugye? Hát nekem is az elhiheted, Alice-nek azonban ez a munkája. Őt küldték, nincs mese el kell fogadnom, hogy most kedvesen és észrevétlenül neki parancsolgathatok.
    - Igen festő. Bár soha az életbe nem gondoltam, hogy egy ügyfélnek görög isteneket kell festenem a falára. Ez valami furcsa szokás nálad? – nem válaszoltam a kérdésére. Miért válaszoltam volna? Elég nyilvánvaló nem? Oh de mennyire.
    - Ahm mindenkit fel festhetsz rá. De itt egy lista azoknak a nevével akiket mindenképpen látni szeretnék a falamon. Plusz ha van kedved akkor még a görög mitológiai lényeket is felfestheted. Az óriáskígyót semmiképpen se hagyd ki, tudod akit Apollón ölt meg amikor felnőtt. – Alice érthetetlen arcot vágott, mert valójában nem volt képben a görög mitológiával, szerintem nem tudhatta pontosan miről is beszélek, de rábólintott valahogy nagy nehezen. Ennek persze örültem és átadtam neki a listámat, mert mindenképpen szüksége volt rá plusz az elképzelésemre is. Tudtam, hogy jó munkát fog végezni, még ha csak egy egyszerű halandóról van szó aki éli a saját tudatlan kis életét. Nem tudtam nézni ahogyan dolgozik, ezért úgy döntöttem, hogy magára hagyom őt míg festeget. Képes voltam kinézni magamból, hogy nem teszek semmit a nap hátralévő idejében csak nézem őt ahogy apró vonásokkal létre hozza mindazt amit gondolatban elképzeltem. Tudom, mindannyian boldogok leszünk ha nekem lesz a legérdekesebb szobám. Kinek jutna eszébe ilyet kérni? Bizonyára nem csak nekem, de akkor is, az én ötletem volt. De hát, fogadtunk Eros-sal, hogy én nekem van elég erőm ilyen szobában lakni, ahol az életem vesz körül. Ühüm, tudom, hogy ezt a fogadást én fogom megnyerni, nem pedig ő. Tisztában vagyok a képességeimmel, tudnám is, hogy hol a határ, de egy dolog mindig örömöt fog okozni és ez örökre szól: Eros agyára menni. Egy jó ideje szinte már kötelességemnek érzem azt, hogy az én kevésbé kedves humorommal megajándékozzam őt. Persze semmi gondom sincs vele, nem áll köztünk semmi sem, azt leszámítva, hogy hála neki mindig tönkre megy a magánéletem. Sohasem engedné, hogy valaki ténylegesen viszont szeressen és ne csak az ő egyik áldozata legyen a kiszemeltem. Sok idő telt el mire úgy döntöttem vissza megyek és megnézem Alice hogy halad a szobám falával. Ahogy benyitottam a szobám ajtaján egyszerre volt minden csodálatos és félelmetesen zavaró. Mikor kértem én, hogy Eros-t is a szobám falára fesse a nyilaival Aphrodite mellé? Biztosan csak hallucinálok!
    - A szívek körül, az ott kicsoda a nő istenség mellett? – ettől a kis hibától eltekintve a Minotaurusz a kis szarvaival azt kell, hogy mondjam aranyos volt, Zeusz amint a villámát a karjában felemeli, Aphrodite a szívekkel és hjaj sajnos Eros-sal is körülvéve, Poseidon a szigonyával, Hades a láthatatlanná tévő sisakjával és még sorolhatnám.
    - Cupido. – válaszolta Alice egyszerűen és bátran mosolyogva.
    - Aha. Szóval Cupido. – nem tettem több megjegyzést, jobbnak találtam ha inkább magamban morgolódok egy kicsikét.
    - Talán nem tetszik? Túl kicsik lettek a szárnyai?




Vissza az elejére Go down

Apollo Empty Re: Apollo

Témanyitás  Percy Jackson Hétf. Okt. 07 2013, 19:14

elfogadva !
Egy kivételesen nagyszerű Apollo érkezett körünkbe, biztosan örülni fognak majd neked.
Mehetsz is avatart foglalni, utána pedig jó játékot kívánok!

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.