The best deceptions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CONSEJO: La barra debe tener un ancho de 200px SIN espacio entre widgets ni columnas (valor 0)

----------------------- AMBIENTACIÓN ---------------

Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.

----------------------- ADMINISTRACIÓN -------------

Nombre Apellido
Nombre Apellido
Nombre Apellido

----------------------- NOVEDADES ---------------

00 . 00 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
00 . 00Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
00 . 00 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
00 . 00 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

----------------------- AFILIADOS ---------------


----------------------- CRÉDITOS ---------------

Skin hecho por Hardrock de Captain Knows Best. Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.

Merope Karrov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Merope Karrov  Empty Merope Karrov

Témanyitás  Merope Karrov Vas. Okt. 20 2013, 15:16


Merope Karrov  F1829f10© credit
« KARROV, Merope »
  
❝  A halál csak a kezdet. ❞

    Születési hely és idő. ✎ 1996 01. 26. Kor. ✎ 17 Foglalkozás. ✎ tanuló Szexuális orientáció ✎  hetero  Szociális állapot ✎ középosztály Csoport. ✎ Spawn of Hades


Spoiler:


→ YESTERDAY I DIED, TOMORROW'S BLEEDING

Nem lesz baj. Persze.
Anyám előszeretettel mondogatja, hogy nem lesz baj. Mindig ez a mottója. Vajon akkor is ezt szajkózta be magának, amikor az apámmal kezdett el kavarni? Persze nem panaszkodom. Bár eleinte furcsa kezelni "A Sötétséget", ahogyan én hívom, de végső soron egészen jó móka. Mássá tesz - s bár más vagy amúgy is, nem a legjobb értelemben - ez kissé dob a dolgon. Kissé nagyon.
Ha félnek is tőled páran - mint az az idióta Mirage az iskolában; legalább tudod, hogy egy nagyobb jóért van mindez. Mert Te valamivel több vagy. Én legalábbis így hiszem. Nem csak átkot, de ajándékot is kaptam. És nem is szekáltak többé.
Én voltam a furcsa kis Merope. A különös kis Merope, a szegény kis Merope, a hülye nevű Merope. Naná, hogy hülye nevem van, amikor apám találta ezt ki nekem. De ezt amúgy sem mondhattam volna el nekik. És ha mégis, akkor is csak a "Hülyenevű Merope" maradtam volna, akinek az apja hülye neveket ad. Bezzeg ha tudnák, hogy ki ő....
...kiröhögnének. Hm... mint mindig. Anyám sosem titkolta a kilétét. Mindig mesélt róla, minden történetet elmondott, szenvedélye volt a mitológia, és szenvedélye volt apám. Ezért ebben a hitben nőttem fel, és abban éltem, hogy különleges vagyok. Szótlan voltam, magányos, és gúny tárgyává váltam. Később, ahogy ráébredtem az erőmre, megtanultam, hogyan tartsam távol magamtól a rosszakaróimat. Mozgattam az árnyékokat, valahogy formáltam a sötétséget, és elrémisztettem az illúzióimmal mindenkit, aki ártani akart nekem, vagy az anyámnak. Aztán jött a tűz.... túlszárnyaltak engem a képességeim, és jött a tűz. Az árnyjáték valóban semmiség volt ahhoz képest. És lángokban állt az iskola udvar,majd pedig a saját otthonunk. Elköltöztünk, messze a régi helytől, ahol felnőttem, és ami pokollá tette az életem. Soha többé nem mertem használni ezt a képességem. Sosem tudtam irányítani...
Ott maradtam hát egymagam, egy új helyen, az árnyaim között, anyám, Irena Karrov álmai alá temetve.
Aztán utól érte a saját végzete. Elvitték vagy elment, nem tudom... de a lakás feldúlva várt otthon, s egy cetli anyám kézírásával.
" Menj oda, ahová megbeszéltük. Nem lesz baj."
Ahová megbeszéltük... a táborba... erről mesélt anyám... de nem akarta, hogy oda menjek. Vészhelyzet esetére tartogattuk. Azt mondta, nem értenének meg ott, mint Hades lányát, ahogyan az emberek sem értettek meg.
Most mégis oda kell mennem. Fogalmam sincs mi történt, fogalmam sincs miért kell ide jönnöm... ide... hiszen már a kapuk alatt állok, hátamon a táskámmal, csapzott hajjal... be kell lépnem. Muszáj lesz.... a többi pedig... a többi majd csak kiderül...


Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.