The best deceptions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CONSEJO: La barra debe tener un ancho de 200px SIN espacio entre widgets ni columnas (valor 0)

----------------------- AMBIENTACIÓN ---------------

Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.

----------------------- ADMINISTRACIÓN -------------

Nombre Apellido
Nombre Apellido
Nombre Apellido

----------------------- NOVEDADES ---------------

00 . 00 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
00 . 00Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
00 . 00 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
00 . 00 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

----------------------- AFILIADOS ---------------


----------------------- CRÉDITOS ---------------

Skin hecho por Hardrock de Captain Knows Best. Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.

karakterpiac

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

karakterpiac Empty karakterpiac

Témanyitás  Admin Szomb. Aug. 27 2011, 10:57

Ha keresed a rokonaidat, szeretteidet...

Vissza az elejére Go down

karakterpiac Empty Re: karakterpiac

Témanyitás  Ava Summers Vas. Szept. 15 2013, 00:03

Porter _______


Kor: 18
Csoport: választott isten gyermeke (kivéve Apollónt)
Kapcsolat a karakterrel: Porter a legjobb barátom idestova már öt éve. Odahaza San Franciscoban ismerkedtünk meg, mikor ugyanabba az iskolába került, mint én. Nem éppenséggel véletlenül, a felvigyázó szatírunknak hála, aki egyszerre óhajtott mindkettőnket szemmel tartani, amíg 15 évesen nem kerültünk együtt a táborba (erről bővebben olvashatsz az etmben). Azóta is lelkesen megyünk egymás agyára, osztozunk a béna filmek és a kávé iránti rajongásunkban, és egyikünknek pocsékabb a humora a másiknál…mondani sem kell, nincs ember az életemben perpillanat, aki közelebb állna hozzám, és akiért ha kellene, az életemet is kockáztatnám. Nos, a táborban lehet nem kellene ilyenekkel dobálózni, sosem lehet tudni…
(Csak barátoknak képzeltem a karaktereket, de ha esetleg valaki romantikusabb irányba szeretné vinni a szálat, valamit kitalálhatunk arra is.)
Személyiség: nem szeretném túlságosan megkötni az alkotókedvet, de mindenképpen közvetlenebb és spontánabb személyiségnek képzelem Avánál, kicsit lököttnek és meggondolatlannak, de jószívűnek.
PB: Dave Franco (vagy akit szeretnél, abszolút alkuképes)

Vissza az elejére Go down

karakterpiac Empty Re: karakterpiac

Témanyitás  Hephaestus Hétf. Szept. 16 2013, 22:15

karakterpiac Tumblr_mp71qc2K541sqtnkmo1_500
Nora ???

Kor:21-25
Csoport: Félistenek(hogy kinek vagy a rokona az eldöntheted.
Kapcsolat: Nora azóta kísért, amióta ideérkeztem. Nem tudom, hogy csak egy isten hatalmát akarja megszerezni vagy komolyan akar valamit. Az biztos, hogy súlyos apakomplexusban szenved.
Akaratos, maximalista és nem bírja elfogadni, ha valamit nem kaphat meg, ami jelen esetben én vagyok. Nem egyszer próbálkozott már nálam és sokszor ütközött falnak, bár nekem sem közömbös a kislány, csak egyenlőre nem tudom hova tenni a viselkedését. A múltkor fehérneműben várt az ágyamban. Normális ez? Jó tény, hogy alaposan meggyűrtük a lepedőt, de akkor is.
Play by: Nina Dobrev

Vissza az elejére Go down

karakterpiac Empty Re: karakterpiac

Témanyitás  Percy Jackson Kedd Okt. 08 2013, 21:15

mindörökké tizenhat - hádész lánya
Bianca az egyik örökös csapattársam. Néhány éve került a táborba, nem szeret beszélni a múltjáról, én pedig nem kérdezem róla, ilyen egyszerű. Hádész lánya és öccsével érkezett, de külön csapatban vannak a korkülönbség miatt.
Bianca a barátaim körébe tartozik. Nem túlságosan társaságkevelő, és mások se nagyon szeretik a stílusa miatt, de nekünk nincsen bajunk egymással.
Play by: Karole Katarina Spootnik Asso(alkuképes vagyok)
Bár a kanon listán szerepel szeretném én is meghirdetni játszótárs hiánya miatt.

Vissza az elejére Go down

karakterpiac Empty Re: karakterpiac

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.