The best deceptions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CONSEJO: La barra debe tener un ancho de 200px SIN espacio entre widgets ni columnas (valor 0)

----------------------- AMBIENTACIÓN ---------------

Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.

----------------------- ADMINISTRACIÓN -------------

Nombre Apellido
Nombre Apellido
Nombre Apellido

----------------------- NOVEDADES ---------------

00 . 00 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
00 . 00Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
00 . 00 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
00 . 00 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

----------------------- AFILIADOS ---------------


----------------------- CRÉDITOS ---------------

Skin hecho por Hardrock de Captain Knows Best. Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.

Percy Jackson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Percy Jackson Empty Percy Jackson

Témanyitás  Percy Jackson Szer. Szept. 11 2013, 21:13


Percy Jackson Tumblr_msia4uRcCr1sgie78o5_500

© credit
« JACKSON, Percy »
  
❝  You can't cross the sea merely by standing and staring at the water ❞


    Születési hely és idő. ✎ 1995. 11. 12. Kor. ✎ 17 Foglalkozás. ✎ tanuló Szexuális orientáció ✎  hetero. Szociális állapot ✎ közép osztály Csoport. ✎ Spawn of Poseidon

Spoiler:


→ YESTERDAY I DIED, TOMORROW'S BLEEDING

Rémálmaim voltak. Egész éjjel. Álmaimban az ölt meg ami én magam vagyok. Ami hozzám tartozik. A víz. 
Zöldfülű kezdőként még minden móka és kacagás volt amíg csak próbálgattam az erőmet. A komolyabb hatalom viszont nagyobb veszélyekkel járt. Soha nem kellett viszont aggódnom, mert ha bármelyik próbálkozásom balul sült el akkor is legalább azt biztosan tudhattam , hogy egy darabig elvagyok a víz alatt. Nem örökké, de huzamosabb ideig biztosan. 
Az álmaid viszont mások. Nem mindnek tudsz parancsolni és nem mindig jut eszedbe, hogy hopp ez mind nem valóság. Amíg álmodsz addig neked az a világ. Az a minden. Ha meghalsz megijedsz és attól ébredsz fel. Mostanában egyre nehezebben szabadulok ezekből az álmokból. Viszont örökké én sem lehetek ébren. Kicsit félek. Én vagyok Poszeidon egyetlen gyermeke. Legalábbis eddig. Nincs kitől tanácsot kérnem nincs olyan aki a fejembe látna, nincs olyan aki segíthetne bármiben. Ezen nekem kell végigmennem, és ez az út nem igazán olyan egyszerű mint amilyennek először gondoltam. Ezen az estén sem akartam aludni. Csak feküdtem a tóparti kunyhómban és bámultam a plafont. Rohadtul unalmas volt ez a szituáció és még melegem is volt. Mintha lázas lettem volna. Felvettem a fürdőnadrágomat és a tóban töltöttem az éjszakám többi részét. A tüdőm egyre jobban bírja, már körülbelül 1 órát már lent bírok maradni a víz alatt anélkül, hogy feljönnék , ijesztő, de egyben természetes érzés. Hajnali 5 körül másztam ki a vízből. A bőröm nem ázott szét, normálisnak látszott. Gyors zuhany után valamiféle rokonlélekre vágytam. Felvettem egy egszerű fekete pólót, egy farmert meg a cipőmet és az istálló felé vettem az irányt.
Amint beléptem az orromat megcsapta az állatok ismerős, meleg illata. Lószerű lények, igazából azok is ha nem veszed figyelembe a tollas szárnyaikat. Különös kapcsolat van köztünk mivel apámnak elég sok köze volt a Pegazusokhoz. Odaléptem az egyik éjfekete ménhez. Halvány mosoly jelent meg az arcomon miközben a ló fejére csúsztattam a kezemet. Nem sokan tudtak velük bánni. Komoly gyakorlatok kellettek hozzá, hogy meg szelidíthess egy ilyen jószágot. De nálam más volt a helyzet. Valamiféle testvéri kapcsolat volt köztünk így elég könnyen meg tudtam érteni őket és ők is engem. Kyron-t a többi hozzá hasonlónál is könnyebben meg tudtam érteni. Sokkal több közös volt bennünk és Ő volt az egyik legkezelhetetlenebb amíg én el nem kezdtem dolgozni vele. Olyan mintha Őt nekem küldték volna az Olimposz-ról. Már éppen készültem kivinni amikor meghallottam azt a becenevemet amit csakis Annabeth használ. Hínáragyú.
-Jó reggelt…-sóhajtottam fel majd elvigyorodtam a beállásán. Szóval versenyezni akar. Milyen megható. Nem tanul semmiből?
-Hát most hogy így mondod… soha nem csábított a könnyű győzelem, de azért megadom neked az esélyt, hogy megszépíthesd a múltkorit…-mondtam neki vigyorogva.
-Én Kyron-t viszem…-szögeztem le gyorsan egyből az elején. Mondjuk tudtommal neki nem is igazán Kyron a kedvence , még nem is nagyon láttam őket együtt edzeni, de ki tudja, inkább biztosra mentem.
-Ééééés… mi is lesz a nyeremény?-kérdeztem vigyorogva miközben az arcát figyeltem. Nagyon kedveltem a lányt, szép, inteligens és rajta kívül még nem sok olyan félisten van aki le tudna fegyverezni játékos könnyedséggel. Bár mostanában azért már jelentősen meg szoktam nehezíteni a dolgát. Nem szeretem ha könnyen és túl hamar meg kell adnom magamat. Viszont a stratégia istennőjének lányával azért elég könnyen meggyűlik a bajom.


Vissza az elejére Go down

Percy Jackson Empty Re: Percy Jackson

Témanyitás  Annabeth Chase Szer. Szept. 11 2013, 21:27

elfogadva !
Kedves, Percy!
Örülök, hogy ismét körünkben üdvözölhetünk téged. :)Már nagyon-nagyon várom, hogy újra játszhassak veled!
Viszont mielőtt még kisajátítanád a játszóteret, kérlek foglalózz, ha még nem tetted meg. ^^

Jó játékot és üdv ismét az oldalon!

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.