The best deceptions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CONSEJO: La barra debe tener un ancho de 200px SIN espacio entre widgets ni columnas (valor 0)

----------------------- AMBIENTACIÓN ---------------

Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.

----------------------- ADMINISTRACIÓN -------------

Nombre Apellido
Nombre Apellido
Nombre Apellido

----------------------- NOVEDADES ---------------

00 . 00 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
00 . 00Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
00 . 00 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
00 . 00 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

----------------------- AFILIADOS ---------------


----------------------- CRÉDITOS ---------------

Skin hecho por Hardrock de Captain Knows Best. Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.

Hephaestus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Hephaestus Empty Hephaestus

Témanyitás  Hephaestus Szomb. Szept. 14 2013, 10:30


Hephaestus Tumblr_msi0c8DgSg1r6c47co1_500

© credit
« HEPHAESTUS»
  
❝  Sometimes it feels like you're not allowed to have an opinion unless it's the one that everyone has ❞



    Születési hely és idő. ✎ Olümposz. Kor. ✎ nem írnám le. Foglalkozás. ✎ tűz istene, kovács, kell még bármi?. Szexuális orientáció ✎  hetero. Szociális állapot ✎ felső osztály. Csoport. ✎ God.



Spoiler:

→ YESTERDAY I DIED, TOMORROW'S BLEEDING


Nem tartottak közéjük valónak és ahogyan elnéztem diadalittas tekintetüket, már én is így gondoltam. Az isteni bíróságra vetették ügyemet, hogy egy sánta isten nem mi is legyen a teendő , aki folyton csak Aphrodite után járkál, hogy lássa, hogy vajon megcsalja-e. Megmondom az őszintét... én is belefáradtam már. Hosszú időn át tárgyalták az ügyemet, hogy mi legyen a sorsom, végül félig megkegyelmeztek nekem, félig pedig nem. El kellett hagynom az istenek lakhelyét, az emberek közé száműztek, hogy ott éljek, de halhatatlanságom nem vették el , hogy átéljem a veszteség érzését , de az erőmet meghagyták. Ez volt Zeusz ajándéka.
Bukott lettem. Egy száműzött isten, akiről azt gondolták, hogy senkinek sem lesz rá szüksége.
El sem búcsúztam szeretett nejemtől, csak fogtam magamat és elhagytam őket. Nem fogok beletörni ebbe az egészbe, ők nem számítanak, de meglátjuk, hogy ha majd kitör az égi háború ki csinál fegyvereket nekik. Időszámításunk szerint 500 környékén kerültem a Földre, volt időm beilleszkedni és amikor már nem volt szükségük az embereknek kovácsokra én is tovább fejlődtem. Elektronika, finom mechanika, nanotechnika. Nincs olyan amihez nem értenék, de nem fogom előrendíteni az embereket a tudományban, hiszen a saját ösvényükön kell járniuk.
Meg kellett tanulnom, hogy hogyan legyek ember. Beilleszkedni közéjük és nem elítélni őket, ahogyan a többi isten teszi. Egészen megkedveltem a fajtájukat , a maguk esendő módján is. Van bennük lehetőség, késztetés a haladásra és ha valaki hajlandó nekik segíteni egy kicsit sok mindenre képessé válhatnak.
Dionysus néhány évtizede jött le a Földre, hogy összegyűjtse a félvér gyermekeket. Amint leköltözött az emberek világába felkeresett, hogy vele együtt irányítsam a tábort, de akkor határozottan nemet mondtam. Nem akartam félvérek és istenek között lézengeni, ha már egyszer megtanultam nélkülük élni.
Körülbelül egy éve viszont az emberek megrekedtek, nem keresik annyira a fejlődést inkább csak a pénzüket kergetik , így én egy hónapja léptem át a félvér tábor határát és ajánlottam fel a segítségemet, amit régi barátom el is fogadott.
Itt élek most velük, teszem a dolgomat, segítem őket, bár igazából nem tudom mi a cél velük, hogy mi értelme ennek az egésznek.

Vissza az elejére Go down

Hephaestus Empty Re: Hephaestus

Témanyitás  Annabeth Chase Szomb. Szept. 14 2013, 12:13

elfogadva !
Igaz, volt pár kódolási hiba a karakterlapodban, de ennek ellenére nem tartalak vissza!
Frappáns kis előtörténetet írtál, gratulálok! Smile
Most már nincs is más dolgod, mint hogy foglalj pb-t, és már mehetsz is játszani.

Üdv nálunk, és kellemes időtöltést a fórumon!

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.